Lennart Rodhe färglitografi

101496

RODHE, Lennart (1916-2005): Sågverket, färglitografi, 1947, signerad och numrerad Lennart Rodhe 22/250, 38x60 cm
LITTERATUR: Millroth 9

Lennart Rodhe färglitografi

Budhistorik (3 bud)

21437
1 300
20735
14461

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.