Bord gustaviansk stil

101492

BORD, gustaviansk stil, 1800-tal, höjd 76 cm, 49x92 cm

Omarbetat, skador

Bord gustaviansk stil

Budhistorik (2 bud)

20119
600
15902

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.