Maj Arnell oljemålning

101490

ARNELL, Maj (1919-2005): Föremål på bord, signerad MA, samt signerad och daterad på baksidan Maj Arnell -92, olja på duk, 41,5x59,5 cm

Konst, Måleri

Maj Arnell oljemålning

Budhistorik (11 bud)
21284
4 200
17369
21269
3 800
17369
3 600
21238
3 400

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.