Sven X:et Erixon färglitografi

101489

ERIXON, Sven X:et (1899-1970): Komposition ur Aniara suiten, signerad, Sven Erixson, färglitografi, 173/260, 55x59 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (19 bud)
21830
1 600
21553
21829
1 400
21553
1 300
21828

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.