William Nording oljemålning

101486

NORDING, William (1884-1956): Fruktstilleben, signerad W Nording, olja på pannå, 33x41 cm
UTSTÄLLD: William Norling utställningen, Färg och Form 1961, katalognr 182

Konst, Måleri

William Nording oljemålning

Budhistorik (26 bud)
18784
2 800
17072
2 600
15461
2 400
16078
15461

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.