Emil Ekman oljemålning

101479

EKMAN, Emil (1880-1951): Skeppsbrott, signerad och daterad Emil Ekman 1929(?), olja på duk, 74x114 cm

Konst, Måleri

Emil Ekman oljemålning

Budhistorik (4 bud)

20464
18461
3 800
18453
3 200
16416

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.