Emil Ekman oljemålning

101478

EKMAN, Emil (1880-1951): Skeppsbrott, signerad och daterad Emil Ekman 1926, olja på duk, 70x112 cm

Konst, Måleri

Emil Ekman oljemålning

Budhistorik (10 bud)
21754
2 400
21744
21705
700
21702
650
21698
600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.