Johnny Oppenheimer oljemålning

101477

OPPENHEIMER, Johnny (1923- 2005): Utsikt från ateljéfönster, signerad och daterad Oppenheimer -62 , olja på duk, 60x80 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (13 bud)
21483
1 600
21643
21483
1 300
21640
21483

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.