Gunnar Torhamn oljemålning

101475

TORHAMN, Gunnar (1894-1965): Solen bryter igenom - Blekinge, signerad Torhamn, olja på pannå, 46x55

Konst, Måleri

Gunnar Torhamn oljemålning

Budhistorik (31 bud)
21794
14 500
21792
14 000
21788
13 500
21784
13 000
21783
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 417 EUR, 1 657 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.