Pojkporträtt 1800-tal

101474

OIDENTIFIERADKONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av en pojke, olja på duk, 40x31

Ändringar/tillägg
Uppfodrad på pannå, text "Wilhelm Kiesewetter död 1865" , (troligen Wilhelm K (1811-1865),)

Konst, Måleri

Pojkporträtt 1800-tal
Budhistorik (4 bud)

22631
22588
700
22423
550
20853

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.