Lennart Jirlow färglitografi

101472

JIRLOW, Lennart (född 1936): Les Quatre Saisons, signerad L. Jirlow, ea, färglitografi, 37x25

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (12 bud)
22555
21786
21810
21786
21758
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.