Jose Luis Galicia färglitografi

101464

GALICIA Jose Luis (Spanien, född 1930): Stilleben, signerad och daterad J L Galicia 61, färglitografi, 48x67

Budhistorik (2 bud)

22163
20852

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.