Jose Luis Galicia oljemålning

101462

GALICIA Jose Luis (Spanien, född 1930): Stilleben, signerad, olja på duk, 35x22

Konst, Måleri

Jose Luis Galicia oljemålning

Budhistorik (13 bud)
22576
20413
22573
20413
750
17906
700

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.