Skrivbord rokokostil

101461

SKRIVBORD, rokokostil, 1900-tal, intarsia, mässingsbeslag, tre lådor, höjd 77 cm, 161x78 cm

Lackskador

Skrivbord rokokostil

Budhistorik (17 bud)
20983
5 200
17639
5 000
20982
4 800
17639
4 600
20981
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.