Anton Genberg oljemålning

101459

GENBERG, Anton (1862-1939): Motiv från Borgholm, signerad A. Genberg, otydligt daterad 19xx, olja på duk, 42x65

Konst, Måleri

Anton Genberg oljemålning
Budhistorik (10 bud)
21811
3 400
21898
3 200
21811
21765
2 800
21763
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.