Lennart Jirlow utställningsaffisch

101456

JIRLOW, Lennart (född 1936): Utställningsaffisch Galerie René Drouet, signerad och daterad Lennart J Paris 76, 66x44 cm; med dedikation

Budhistorik (8 bud)
23643
600
22586
550
18591
500
22585
500
18591
450

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.