Barskåp

101455

BARSKÅP, 1950/60-tal, mahognyfaner, spegelklädd insida, höjd 135 cm, 90x40 cm, nyckel finns

Slitage

Barskåp

Budhistorik (20 bud)
21680
21717
1 400
21680
1 300
21710
21680

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.