Vitrinskåp förgyllt

101451

VITRINSKÅP, ny-Louis XVI, 1900-tal, delvis förgyllt, höjd 187 cm, 78x37 cm, nyckel finns

Vitrinskåp förgyllt
Budhistorik (17 bud)
14515
11 500
21429
11 000
14515
10 500
21310
10 000
14515
9 600

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.