Barockskåp 1700-tal

101449

SKÅP, barock, 1700-tal, höjd ca 235, 194x75

Skador, lösa lister

Barockskåp 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
22888
12 000
20769
11 000
20760
2 400
17592
16674

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.