Damporträtt 1800-tal oljemålning på plåt

101444

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal), damporträtt, olja på plåt, 30x25

Konst, Måleri

Budhistorik (13 bud)
16701
1 900
22531
1 800
16701
1 700
22530
1 600
16701

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.