Max Ernst färglitografi

101436

ERNST, Max (1891-1976): ur Dent Promte, färgfotolitografi, 1969, signerad och numrerad Max Ernst 59/70, 47x39, LITTERATUR: Spies/Leppien A19 VII

Max Ernst färglitografi
Budhistorik (25 bud)
22568
6 000
22549
5 800
22564
5 800
22549
5 600
22559
5 400

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.