Corneille färgserigrafi på duk

101434

CORNEILLE (Belgien född 1922): Figurkomposition, signerad och daterad 1998, Corneille, 45/85, serigrafi på duk, 33x40

Budhistorik (11 bud)
16811
19951
16811
1 800
19950
1 700
16811
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.