Harald Pryn oljemålning

101431

PRYN, Harald (Danmark 1891-1986): Vinterlandskap, signerad Harald Pryn, olja på duk, 50x70

Konst, Måleri

Harald Pryn oljemålning
Budhistorik (20 bud)
22326
2 400
19041
22325
19041
22323
1 900

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.