Landskap med fors akvarell

101428

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR; Bergslandskap med fors, signerad och daterad J Smart, akvarell, 34x55

Konst, Måleri

Landskap med fors akvarell
Budhistorik (2 bud)

22327
20851

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.