Lembit Nommeots oljemålning

101427

NOMMEOTS Lembit, (Estland 1906-?): Komposition, skiss 1974, signerad a tergo, olja på duk, 40x34

Konst, Måleri

Lembit Nommeots oljemålning

Budhistorik (15 bud)
28032
1 300
28027
28025
28021
28016
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.