Gustav Mägi oljemålning

101426

MÄGI, Gustav (Estland 1900-tal): Ansikte, signerad och daterad -64, olja på duk, 95x87

Konst, Måleri

Gustav Mägi oljemålning
Budhistorik (23 bud)
27995
3 400
27994
3 200
27992
27990
2 800
27986
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.