Erik Haamer oljemålning

101425

HAAMER, Erik (Estland 1908-1994): Fruktträd, signerad, olja på duk, 101x137 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Erik Haamer oljemålning

Budhistorik (34 bud)
26512
24 000
26509
23 000
26503
22 000
26507
21 000
26503
19 500

Slutpris SEK:
24 000
2 345 EUR, 2 743 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.