Madeleine Pyk oljemålning

101423

PYK, Madeleine (född 1934): Körsbärsträdgården, signerad M. Pyk, olja på duk, 40x30

Konst, Måleri

Madeleine Pyk oljemålning
Budhistorik (4 bud)

19106
3 400
18417
17590
2 800
17218

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.