Endel Koks blandteknik

101422

KOKS, Endel, (Estland, 1921-1983): Torgbild från Rom, signerad och daterad -73, blandteknik, 42x59 cm

Konst, Måleri

Endel Koks blandteknik
Budhistorik (21 bud)
24860
2 600
24882
2 400
24860
24820
24820
1 600

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.