Endel Koks oljemålning

101421

KOKS, Endel (Estland 1912-1983): Quetzalcoatl, signerad och daterad -74, olja på duk, 65x80 cm

Konst, Måleri

Endel Koks oljemålning

Budhistorik (39 bud)
25243
10 500
25176
10 000
25176
9 000
25234
8 800
25176
8 600

Slutpris SEK:
10 500
1 026 EUR, 1 200 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.