Olev Mikiver oljemålning

101420

MIKIVER, Olev (Estland 1922-1994): Växter, signerad O. Mikiver -73, olja på duk, 65x80 cm

Konst, Måleri

Olev Mikiver oljemålning

Budhistorik (18 bud)
24875
3 800
24857
3 600
24873
3 400
24857
3 200
24868

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.