Hermann Talvik oljemålning

101419

TALVIK, Hermann (1906-1984): Landskap, signerad Talvik, olja på duk, 53x64 cm

Konst, Måleri

Hermann Talvik oljemålning
Budhistorik (10 bud)
23789
750
23784
700
23728
650
23657
600
23471
550

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.