Fickur armbandsur

101415

HERRFICKUR, 2 st., silver, ARMBANDSUR, KLOCKARMBAND, bl a Gucci, stål och doublé

Slitage och smärre skador

Klockor/Ur

Fickur armbandsur
Budhistorik (3 bud)

21424
20730
17367

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.