Lennart Sand oljemålning

101407

SAND, Lennart (född 1946): Sträckande gäss i fjället, signerad och daterad L. Sand 00, olja på duk, 85x130 cm

Konst, Måleri

Lennart Sand oljemålning

Budhistorik (19 bud)
21454
12 000
20567
11 500
21452
11 500
20567
11 000
21450
10 500

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.