Tage Hedqvist oljemålning

101395

HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): Komposition, monogramsignerad och daterad 67, olja på duk, 24x33 cm

Konst, Måleri

Tage Hedqvist oljemålning

Budhistorik (2 bud)

21537
17362

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.