Lennart Jirlow färglitografi

101392

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Gröna Lund 1883-1983", signerad L. Jirlow, ea, färglitografi, 110x75 cm; med dedikation

Konst, Grafik, Stockholmiana

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (10 bud)
24819
24821
24819
2 800
24683
2 600
24687
2 600

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.