Åke Johansson oljemålning

101390

JOHANSSON, Åke (1893-1968): Vy över Stockholm, signerad Åke Johansson, olja på duk, 66x94 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Åke Johansson oljemålning
Budhistorik (9 bud)
22817
2 400
22816
22815
1 900
22814
22808
1 400

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.