Rysk Ikon

101388

IKON, Ryssland, 1800-tal, 36x31

Skador, slitage, maskhål

Diverse

Rysk Ikon
Budhistorik (5 bud)
19835
550
22296
500
19835
15776
15776

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.