Ikon Moskva

101385

IKON, Ryssland, stämplad Moskva 1862, 18,5x14,5 cm

Slitage

Diverse

Ikon Moskva

Budhistorik (27 bud)
21532
2 800
21172
2 600
21530
2 600
21172
20727

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.