Ikon rysk-ortodox

101384

IKON, Ryssland/östeuropa, 1800-tal, Ärkeängel Mikael, 40x34 cm

Färgbortfall, skador

Diverse

Ikon rysk-ortodox

Budhistorik (16 bud)
21267
1 600
20728
20728
1 400
20720
1 300
20720

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.