Ernst Billgren färglitografi

101383

BILLGREN, Ernst (född 1957):"Blått vittne", signerad, 33/150, färglitografi, 51x72

Ernst Billgren färglitografi
Budhistorik (11 bud)
22525
5 000
22524
4 800
22523
4 600
22522
4 400
22474
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.