Bengt-Göran Karlsson oljemålning

101382

KARLSSON, Bengt-Göran (född 1954): "Tiden 2", signerad BG Karlsson, olja på duk, 100x79,5 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (7 bud)
21512
20179
20069
1 900
19532
1 800
19325

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.