Per Julius akvarell

101380

JULIUS, Per (född 1952): Afton vid Bäckfjärden, Högakusten, signerad P. Julius, akvarell, 21x39

Konst

Per Julius akvarell

Budhistorik (7 bud)
33576
4 200
33575
33546
3 800
33395
3 600
31913

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.