Greta Gerell oljemålning

101379

GERELL, Greta (1898-1982): Handarbete, signerad Gerell, olja på pannå, 27x22 cm

Konst, Måleri

Greta Gerell oljemålning

Budhistorik (43 bud)
21522
13 500
21520
13 000
21517
12 500
21514
12 000
21516
12 000

Slutpris SEK:
13 500
1 319 EUR, 1 543 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.