Aftonjacka i swakara Ivan Pettersson

101365

AFTONJACKA, Ivan Pettersson, Stockholm, 1960-tal, svart swakara, sidenfodrad, mått: övervidd 102 cm, nederkant 120 cm, axel/ärm 13/66 cm, ryggbredd 40 cm, längd mitt bak 58 cm

Skador, ställvis hårt slitage

Fashion

Budhistorik (2 bud)

18372
17359

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.