Madeleine Pyk färglitografier

101362

PYK, Madeleine (född 1934): 2 st, Figurkompositioner, signerade M Pyk, 105/275, färglitografier, 34x23 cm vardera

Madeleine Pyk färglitografier
Budhistorik (5 bud)
23729
1 600
23725
23711
1 400
21704
1 300
16857

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.