Anders Palmér oljemålning

101361

PALMÉR, Anders (född 1958): Får, signerad Palmér, olja på duk, 40x40

tryckmärke efter spännram

Konst, Måleri

Anders Palmér oljemålning
Budhistorik (14 bud)
22512
22232
22225
1 900
22215
1 800
22209
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.