Byrå 1700-tal

101358

BYRÅ på benställning, 1700-tal, ek, beslag i mässing, höjd 99 cm, 113x53 cm

Senare benställning, nyckel saknas, skadad låda, fanerskador

Byrå 1700-tal

Budhistorik (2 bud)

15012
14994

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.