Peter Dahl färglitografi

101357

DAHL, Peter (född 1934): Dans, signerad Peter Dahl, färglitografi, 62x52

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (6 bud)
22505
1 600
22502
22499
1 400
22345
1 300
18981
900

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.