Peter Dahl färglitografi

101356

DAHL, Peter (född 1934): Krogscen, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x58 cm

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (5 bud)
21049
20487
700
20407
650
19070
500
17139

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.